Vandalismivastane kaitsekate E-ANTIGRAFFITI - lihtne ja ohutu vahend, mis tagab puhta fassaadi ning hoonetele ja ehitistele pika, kauni ja esteetilise elu

Kõigepealt püüavad hoonete omanikud hoonete fassaadidele värviga joonistatud joonistusi lahustiga eemaldada, kuid selle tulemusena värv lahustub ning tungib materjali sisse. Selle tagajärjel tekivad plekid ja laigud, mida ei ole enam võimalik eemaldada. Ja kui isegi õnnestub sein esimesel korral puhtaks saada, siis järgmise vandalismiakti korral on efektiivse puhastamise võimalus nullilähedane. Graffiti eemaldamine poorsetelt pindadelt on aga tavaliste puhastusvahenditega väga harva edukas.
Võitlus vandaalsete joonistustega on kulukas ja problemaatiline. Ainus efektiivne moodus selle probleemi edukaks lahendamiseks on – kaitsta kivifassaade kaasaegsete keemiatehnoloogiate abil juba enne esimeste graffitite ilmumist.
See on uue liigi „antigraffiti” kaitsekate – vesiemulsioon, mis moodustab mineraalsetele ehituspindadele kaitsekatte. Kaitsevahendit E-ANTIGRAFFITI on soovitatav kasutada pindade pidevaks kaitseks graffiti eest.
E-ANTIGRAFFITI sisaldab nanokomponentidest koosnevat lisandit, mis suurendab oluliselt emulsiooni kattevõimet, katte adhesiivsust ja selle hüdrofoobseid omadusi.

edasi

 

under construction working girl 18266877

Tere, lehekülg on valmimisel

Telefon kontaktide jaoks +(372) 56 88 41 88